środa, 4 listopada 2015

ju inspiration

że najlepszy jest spontan to wiadomo nie od dziś. Największe i najlepsze projekty rodzą się właśnie w ten spontaniczny sposób, z potrzeby chwili. Kiedy droga od pomysłu do realizacji jest tak przejrzysta w głowie, że nie ma czasu na zastanawianie się nad konsekwencjami.

Drugim impulsem do powołania na świat pięknych rzeczy to bunt i potrzeba chwili.

Tak właśnie było też u Julii. Jak to najczęściej w modzie dziecięcej bywa, główną inspiracją powstania marki była Jej córka Koko, która stanowczo i kategorycznie odmówiła założenia spodni. I tak powstał projekt, który dziecięce marzenia przenosi do świata realnego.

Ile igieł złamanych, palców pokłutych, przepalonych żaróweczek w maszynie do szycia to wie sama Julia. 

Ju inspiration to grupka młodych i zdolnych ludzi: Julii, Kasi, Marii, Kai, Olgi. Rola rodzynka przypadła Adamowi. Marka ta bawi się autorskimi projektami, przenosząc je na wysokiej jakości tkaniny Liberty London. Fasony są proste, pełne klasyki, z nutą figlarności,
dziewczęce.

W kolekcji znajdziecie m.in. tkaniny w marynarskie kotwiczki, delikatne i zwiewne łączki (zielony motyw to mój number 2!), foksteriery na śliwkowym tle oraz zalotne flamingi. Nie zabraknie również ponadczasowych groszków, krat, gwiazdek. obok delikatnych pasteli również coś dla fanów mocniejszego koloru: szafiru, fuksji oraz granatu.

A z resztą... niech szczęśliwa minka Ninki powie wszystko odnośnie jakości i wygody Ju!
spódniczka ju inspiration  |  naszyjnik kazu  |  bluzka Zara  |  laleczka my home and heart  |  królik allo ello  |  spinka mamfrieli albo tu

2 komentarze:

  1. Śliczne zdjęcia:-) Jak się ogląda czuję się jakby lato wróciło :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Cudne foty. Boska Nina. A i ju się zainteresuję.

    OdpowiedzUsuń

będę wdzięczna za każdy pozostawiony komentarz :)

Bajka Pana Kleksa