środa, 3 grudnia 2014

Xmas gifts

Nie ma co ukrywać, że zaczął się miesiąc, który aż kusi, by porozpieszczać trochę te nasze dzieci przez obdarowywanie. My kupujemy rzadko, ponieważ wolimy kupić raz a porządnie.

U nas obdarowywanie zaczęło się trochę wcześniej, bo Nina jest już na tyle dużą dziewczynką, że nie nosi już pieluchy i nie ssie kciuka. Za tak wielki krok w dorosłość należała się nagroda, a jakże. I tak oto Nina wybrała sobie w ramach owej nagrody osiołki, genialne kapcie, ręcznie formowane, z wełny. Pierwsze co robi moje dziecko po przebudzeniu to biegnie i szuka osiołków, tak je kocha :)

Walizka lekarska to już inwencja rodziców. Nasza córka od kilku tygodni chodzi i pyta "choja jesteś?" i osłuchuje nasze brzuchy :). Żeby więc ułatwić jej zadanie dołączyliśmy walizkę do nagrody. Zabawy co niemiara, największą radość sprawia dawanie zastrzyków i osłuchiwanie stetoskopem. 

Na koniec mam dla Was Super Niespodziankę! Obie z pannaklara.pl jesteśmy bardzo fajne, na tyle fajne, że na hasło NINKA mamy dla Was 10% rabatu na WSZYSTKO (tadam!!). I co, nie jesteśmy fajne? Hasło wpisujecie w miejscu na kod rabatowy. Promocja trwa do 10 grudnia, więc szybko szybko, żeby zdążyć jeszcze z prezentami na pod choinkę!kapcie osiołki i zestaw lekarski w drewnianej walizce pannaklara.pl
sukienka Petitbo (tutaj)
kuchenka Tchibo.pl, pisałam o niej tutaj, teraz mają w swojej ofercie podobną


1 komentarz:

będę wdzięczna za każdy pozostawiony komentarz :)

Bajka Pana Kleksa